Skip to content
::> Anasayfa

Notebook tamiri

Asus notebook tamiri

 
Dell notebook servisi  Fujitsu-Siemens notebook servisi  Hp - Hp Pavillion notebook servisi  Ibm lenovo notebook servisi Packard Bell notebook servisi  Sony vaio notebook servisi 
Toshiba notebook servisi Aidata notebook tamiri Acer notebook tamiri Compaq notebook tamiri Casper notebook tamiri
Msi notebook tamiri
 
Keysmart notebook tamiri

 

Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri

Bilgisayar teknik servis ve danışmanlık hizmetleriFirmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb)  gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Gözde Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Devamını oku...
 
Notebook tamiri, notebook onarımı

Notebook teknik servisi tamiriNotebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook'unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 - 7 iş gününü bulmaktadır.

Devamını oku...
 
Web tasarımı

Web tasarımıGünümüz teknolojilerine paralel olarak firmaların ürünlerinin tanıtılması, pazarlanması ve reklamının daha geniş bir kesime çok düşük maliyetle yapılması internet ve dolayısıyla web sitesi veya e-ticaret sitesi aracılığı ile sağlanabilmektedir. Bilindiği gibi internet tüm dünyada kabul edilmiş etkin bir platformdur. Bu platformda firmaların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri de, kendilerine uygun web tasarım çözümlerini tercih etmeleri ile olur.

Devamını oku...
 
Bilgisayar bakım anlaşması

Bakım anlaşması, yıllık bakım anlaşmasıTicari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Devamını oku...
 
Mersin Laptop Servisi

Mersin Laptop ServisiVermiş olduğumuz Web hosting hizmeti, statik, dinamik ve interaktif web sayfalarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Hosting hizmetinde müşterimiz kendisine verilen kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapıp Cpanel'in gelişmiş özelliklerini kullanarak alanını dilediği gibi yönetebilir. Web sayfalarınızın yapısına göre Profesyonel ve Standart Hosting seçenekleri mevcuttur. 

Devamını oku...
 
Sistem & Network Hizmetleri

Sistem & Network kurulum hizmetleriBilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.

Devamını oku...
 
Network (ağ) kablolama hizmeti

Network ağ kablolama hizmetiCat5, Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik Multimode Singlemode yapısal altyapı kablolama projelerinde, anahtar teslim sistem çözümlerini, marka sertifikasyonlu uzman enstalasyon ekiplerimizle sunuyoruz. Fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data Testlerini, Proje öncesi ve sonrası mühendislik çalışmalarımızla birlikte, en uygun, en efektif çözüm analizleri halinde size sunuyoruz.

Devamını oku...
 
Mail Hosting Hizmeti
Mail Hosting HizmetiMail hosting hizmetinde alan adınızı sadece e-mail alma ve gönderme amaçlı kullanabilirsiniz. Bu hizmette web sitesine erişim ve dolayısıyla ftp hakkınız da olmayacaktır. Kendi alan adınız altında istediğiniz e-mail adresini açabilir ve Microsoft Outlook , Outlook Express veya farklı bir e-mail programı ile e-maillerinizi dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.
Devamını oku...
 
Alan adı (domain) tescil hizmetleri

Alan adı (domain) tescil hizmetleriAlan adı tescil işlemleri ülkelere göre farklı kurumlardan tescil edilir. En yaygın olarak kullanılan com, net, org alan adlarının tescilleri paylaşımlı tescil uygulamasına geçişten sonra 30'u aşkın kurum tarafından tescil edilmektedir. Sorgulama sonucunda domain tescil edilmemiş ise domaini satın alabilirsiniz.

Devamını oku...
 
Google Reklamları (Sponsor Bağlantılar)

Google reklam sponsor bağlantılarıWeb siteniz hazır. Peki insanların sitenizden haberi var mı? Sitenizi birkaç saat içinde pek çok sitede duyurmak ister misiniz? Hedef Kitleniz için bulunabilir olup rakiplerinizin önüne geçmek için tek yapmanız gereken kelimelerinizi seçmek!

Devamını oku...
 
Multimedya cd tasarımı

Multimedya cd tasarımıInteraktif multimedya CD'ler günümüzde birçok alanda artık broşür ve katalogların yerini almış bulunmakta. Interaktif CD'lerin, size özel olması, etkileyici ve akılda kalıcı olması, kapasitesi ile bir broşüre sığdırmakta güçlük çekeceğiniz resimlerin ve asla bir broşüre koyamayacağınız video görüntülerinin konulması ve gerek postalama maliyeti gerekse katalog, broşür basım maliyetlerinizi düşürmesi açısından avanatjları büyüktür.

Devamını oku...
 
Portal kurulumu ve yönetim yazılımları

Portal kurulumu, yönetilebilir web sitesiPortal kelime olarak internet ana kapısı anlamına gelmektedir. Internet kullanıcılarına çekici hizmetler, bilgiler, link adresleri, arama motorları, eğlence, rehberler, alışveriş olanakları v.b. sunarak, onların Internet'e ana erişim noktası olması için hazırlanmış geniş kapsamlı siteleri portal olarak anılmaktadır. Internette surf yapan her kişinin en az bir kere uğradıkları Yahoo portal sistemlerine verilecek en iyi örneklerden biridir.

Bu uygulamanın uygulanabileceği kurumlar Belediyeler, Dernekler, Kurumlar, Kişisel web siteleri

Devamını oku...
 
Bilgisayar satışı
Bilgisayar satışı, bilgisayar parça satışıHazır PC satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. 24 aya kadar taksit imkanları ve çok özel kampanyalarla hizmetinizdeyiz.
 
www.gozdepc.com
399313 Toplam ziyaretçi

Şimdi Arayın

0324 2371088

Kamera Sistemleri

Vguard kamera sistemleri, Bullwark kamera sistemleri

Kredi kartı taksit imkanı

Garanti kredi kartı taksit World kredi kartı taksit 
Finansbank kredi kartı taksit Axess kredi kartı taksit
İdeal kredi kartı taksit Advantage kredi kartı taksit
Maxsimum kredi kartı taksit Vakıfbank kredi kartı taksit
Bankasya kredi kartı taksit  
Tüm kredi kartlarına 3-6-12 taksit imkanı

Sık Sorulan Sorular

Sorularınızın cevabı belkide burada!

Kimler Sitede

Şuanda 1 misafir bağlı

Uyarı

Web sitemizde yayınlanan tüm içerik, metin, grafik, tasarım, şekil ve diğer içerikler Gözde Bilgisayar'a aittir. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin kısmen de olsa çoğaltılması, yayınlanması ve kopyalanması kesinlikle yasaktır. İçeriği izinsiz kullanan kurum, site ve şahıslar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. 


 

LAPTOP NOTEBOOK TAMİR ONARIM SERVİSİ TÜRKİYE , LAPTOP ADAPTÖR , LAPTOP KLAVYE , LAPTOP BATARYA , LAPTOP LCD EKRAN , NOTEBOOK TAMİR SERİVİSİ TÜRKİYE , NOTEBOOK ADAPTÖR , NOTEBOOK KLAVYE , NOTEBOOK BATARYA , LCD EKRAN ANINDA CEVAP İÇİN MSN ADRESİNİ EKLEYİNİZ taner@gozdepc.com TÜM NOTEBOOK MODELLERİNDE , NOTEBOOK ADAPTÖR , NOTEBOOK KLAVYE , NOTEBOOK BATARYA , NOTEBOOK LCD PANEL EKRAN ,Acer Notebook Adaptörü,Apple Notebook Adaptörü,Asus Notebook Adaptörü , Compaq Notebook Adaptörü , Datron Notebook Adaptörü , Dell Notebook Adaptörü , Delta Notebook Adaptörü , Fujitsu-Siemens NOTEBOOK Adaptörü , Gateway Notebook Adaptörü , Hp Notebook Adaptörü , IBM Notebook Adaptörü , Liteon Notebook Adaptörü , Nec Notebook Adaptörü , Packard Bell Notebook Adaptörü , Samsung Notebook Adaptörü , Sony Notebook Adaptörü , Toshiba Notebook Adaptörü , Ac / Bell Notebook Adaptörü , Hipro Notebook Adaptörü , Sharp Notebook Adaptörü , LiShin (Ls) Notebook Adaptörü , Clevo Notebook Adaptörü , Arçelik Notebook Adaptörü , Beko Notebook Adaptörü , Keysmart Notebook Adaptörü , Lenova Notebook Adaptörü , Byron Notebook Adaptörü , Benq Notebook Adaptörü , MSI Notebook Adaptörü , Panasonic Notebook Adaptörü , Medion Notebook Adaptörü , Hitachi Notebook Adaptörü , Casper Notebook Adaptörü , LG Notebook Adaptörü ,Acer laptop Adaptörü,Apple laptop Adaptörü,Asus laptop Adaptörü , Compaq laptop Adaptörü , Datron laptop Adaptörü , Dell laptop Adaptörü , Delta laptop Adaptörü , Fujitsu-Siemens laptop Adaptörü , Gateway laptop Adaptörü , Hp laptop Adaptörü , IBM laptop Adaptörü , Liteon laptop Adaptörü , Nec laptop Adaptörü , Packard Bell laptop Adaptörü , Samsung laptop Adaptörü , Sony laptop Adaptörü , Toshiba laptop Adaptörü , Ac / Bell laptop Adaptörü , Hipro laptop Adaptörü , Sharp laptop Adaptörü , LiShin (Ls) laptop Adaptörü , Clevo laptop Adaptörü , Arçelik laptop Adaptörü , Beko laptop Adaptörü , Keysmart laptop Adaptörü , Lenova laptop Adaptörü , Byron laptop Adaptörü , Benq laptop Adaptörü , MSI laptop Adaptörü , Panasonic laptop Adaptörü , Medion laptop Adaptörü , Hitachi laptop Adaptörü , Casper laptop Adaptörü , LG laptop Adaptörü , Acer leptap Adaptörü,Apple leptap Adaptörü,Asus leptap Adaptörü , Compaq leptap Adaptörü , Datron leptap Adaptörü , Dell leptap Adaptörü , Delta leptap Adaptörü , Fujitsu-Siemens leptap Adaptörü , Gateway leptap Adaptörü , Hp leptap Adaptörü , IBM leptap Adaptörü , Liteon leptap Adaptörü , Nec leptap Adaptörü , Packard Bell leptap Adaptörü , Samsung leptap Adaptörü , Sony leptap Adaptörü , Toshiba leptap Adaptörü , Ac / Bell leptap Adaptörü , Hipro leptap Adaptörü , Sharp leptap Adaptörü , LiShin (Ls) leptap Adaptörü , Clevo leptap Adaptörü , Arçelik leptap Adaptörü , Beko leptap Adaptörü , Keysmart leptap Adaptörü , Lenova leptap Adaptörü , Byron leptap Adaptörü , Benq leptap Adaptörü , MSI leptap Adaptörü , Panasonic leptap Adaptörü , Medion leptap Adaptörü , Hitachi leptap Adaptörü , Casper leptap Adaptörü , LG leptap Adaptörü

Kiremithane Mah. Silifke Caddesi Başeğmez Apt. No:360 Kat :1-Mersin Tel:0324 237 10 88 Fax:0324 238 24 95
Copyright © 2003-2008 Gözde Bilgisayar Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetler